Главная » Чим ми займаємося

ЧТО МЫ ДЕЛАЕМ

Для наших клієнтів ми пропонуємо комплексне рішення питань з електрооснащення магазину, офісу або складських приміщень. На основі ваших побажань та потреб та згідно вимог ПУЕ ми створимо електропроект, який узгодимо з контролюючими органами та адміністрацією торгового центру, в якому знаходиться ваш магазин. Підберемо «правильне» освітлення, враховуючи специфіку вашого підприємства, розмістимо розетки у належних місцях, забезпечимо комфортні та безпечні умови роботи з електроприладами для персоналу.

Ми виконаємо електромонтажні роботи швидко і якісно. В нашому колективі працюють професійні електрики, котрі розуміють специфіку будівельних робіт. Ми відрегулюємо освітлення так, щоб товар, який ви пропонуєте покупцям, виглядав максимально привабливо. Якісно та правильно підібране освітлення збільшує продажі на 30%.

Нашим клієнтам на весь термін експлуатації електрооснащення магазина, офісу чи складу ми надаємо послугу обслуговування та сервісної підтримки електрооснащення. Ця послуга включає ремонт електромережі, заміну ламп в світильниках, встановлення додаткового обладнання, наприклад: підсвітка торгових стендів, демонтаж/монтаж світильників, перенесення перемикачів та розеток, підключення сигналізації, відео спостереження, підключення лайтбоксів та багато іншого.

Також ми займаємося ремонтом освітлювального обладнання всіх видів та переобладнання застарілого освітлення у світлодіодне. У разі виникнення будь-яких аварійних ситуацій ви завжди можете розраховувати на те, що наші спеціалісти прибудуть вчасно і вирішать будь-яку проблему з електрооснащенням на належному рівні.