Главная » Послуги

НАШІ ПОСЛУГИ

Виготовлення проект електричної частини магазину, офісу, складу.

Ми проектуємо електричну часту вашого магазину, офісу чи складу виходячи з технічних умов, ваших побажань, а також призначення об’єкту. Від того, наскільки правильним та грамотно розробленим є електропроект залежить надійна та безпечна робота вашої електромережі. Також грамотно розроблений електропроект дає можливість раціонально використовувати енергоресурси підприємства. Окрім цього, електрична частина магазину, офісу або складу повинна бути зручною та безпечною для користувача. Наявність у вас проекту гарантує (при виконанні монтажних робіт згідно з електропроектом), що навіть «чужий» електрик зможе знешкодити проблему чи несправність, яка може виникнути в процесі експлуатації електрозлагоди. Проект складається з пояснювальної записки, електричної схеми електроприладдя, монтажної схеми. Ми узгоджуємо проект з усіма контролюючими інстанціями. При наявності у нас необхідних похідних даних, час виготовлення електропроекта – від 3 до 5 днів.

В состав проекта входит пояснительная записка, принципиальная электрическая схема электроустановки монтажная схема. Мы выполняем согласование проекта со всеми проверяющими инстанциями. При наличии у вас необходимых исходных данных время изготовления электропроета составляет: 3-5 дней.

электропроект
Підбір освітлювального оснащення.

При підборі освітлювального оснащення ми виходимо з цілей застосування освітлення. Наприклад, якщо ми проектуємо освітлення для магазина, то освітлення повинне: приваблювати покупців, показувати переваги товару й приховувати його недоліки, бути економічним та безпечним. Якщо ми проектуємо освітлення для офісу, воно повинно бути комфортним та функціональним. Кожне робоче місце в офісі повинно бути освітлене таким чином, щоб співробітник міг повноцінно працювати протягом усього робочого дня. Коли ми обираємо освітлення для складських приміщень, то намагаємося зробити освітлення функціональним, економічним та безпечним в експлуатації. Підбір світильників для об’єкту відбувається на основі діючих європейських норм освітлення та безпеки, також враховуються і місцеві фактори – навколишнє середовище, можливі механічні впливи, режими експлуатації, тощо. Нашим клієнтам ми пропонуємо світильники у різному ціновому сегменті: від бюджетних до преміям рівня. Також даємо можливість вибрати світильники, які пасували б до вашого інтер’єру приміщення. На все освітлення, що ми надаємо, діє гарантія та післягарантійне обслуговування.

Когда мы разрабатываем освещение для складских помещений то стремимся сделать его функциональным, экономичным и безопасным в эксплуатации. Подбор светильников для объекта выполняется на основе действующих европейских норм освещенности и безопасности, также учитываются и местные факторы – окружающая среда, возможные механические воздействия, режимы эксплуатации и другие. Нашим клиентам мы предлагаем светильники в разном ценовом сегменте: от бюджетных, до светильников премиум уровня. Также предоставляем возможность выбора светильника под ваш интерьер помещения. На всё поставляемое нами освещение существует гарантия, и после гарантийное обслуживание.

ОТСВІТЛЕННЯ ВІТРИН
ОСВІТЛЕННЯ ТОРГОВИХ ЗАЛІВ
ОСВІТЛЕННЯ СКЛАДУ
Монтаж та обслуговування електричної частини магазину, офісу чи складу.

Монтаж електропроводки та електрооснащення магазину, офісу чи складу виконується згідно з нормами ПУЕ і виключно кваліфікованими спеціалістами. Роботи проводяться у тісній взаємодії з замовником та будівельними організаціями. Ми розуміємо специфіку об’єкта на стадії будівництва, тому легко знаходимо спільну мову з будівельниками. Наша електрики регулярно проходять перевірку знань та ТБ. Для наших клієнтів ми намагаємося надавати прийнятні ціни на ці послуги.

Для постійних клієнтів існує система знижок на роботи з монтажу електроустановок. Роботи виконуємо згідно графіків. Також можемо виконувати роботи у зручний для клієнта час – це дуже актуально для діючих підприємств. За бажання надаємо послугу з технічного обслуговування електричної частини: заміна ламп, ремонт електропроводки, ремонт світильників, прокладення нових ліній мережі в існуючій електроустановці, заміна старих ламп на нові, світлодіодні і т.п. У разі виникнення несправностей оперативно прибуваємо на місце для знешкодження несправностей.

Ремонт світильників/ Переобладнання освітлення у світлодіодне.

Зараз активно відбувається модернізація освітлення – заміна люмінесцентних, ртутних, газорозрядних, метало генних ламп на більш економічні та довговічні світлодіодні. Для тих, хто не може собі дозволити, або з певних на те причин не купує світлодіодні світильники, ми пропонуємо відносно більш доступний спосіб модернізації – переобладнання прожекторів, світильників у світлодіодні, зі збереженням або збільшенням, по можливості, світлового потоку застарілої моделі світильника. Ціна переобладнання такого світильника залежить в основному від типу корпусу й характеристик старого світильника. Прорахунок вартості робимо безкоштовно, також виконуємо роботи з ремонту світильників: заміна деталей корпусу, блоків живлення, баластів, тощо. Можемо виконувати роботи на території замовника у зручний для нього час.

По возможности с сохранением или увеличением светового потока старой модели светильника. Цена переоборудования такого светильника зависит в основном от типа корпуса и характеристик старого светильника. Просчет стоимости делаем бесплатно. Также выполняем работы по ремонту светильников – замена деталей корпуса, блоков питания, балластов и т.д. Можем выполнять работы на территории заказчика в удобное для него время.