Хайроллерний покер у наші часи

Коли ви повертаєте час назад і шукаєте першу подію хайроллера, яка потрапила в заголовки газет, ви, швидше за все, повернетеся на десятиліття назад і потрапите на Aussie Millions, які мали бай-ін $100 тис.

Подія була організована для того, щоб залучити найкращих гравців у покер, і вона виявилася дуже успішною.

З тих пір ряд покерних операторів використовували цей шаблон для проведення кількох подій хайроллерів, які знають як грати в Техаський Холдем та продовжують користуватись високим попитом, оскільки хайроллери готові виділяти 4 або 5 мільйонів доларів щороку, щоб взяти участь у кожному турнірі хайроллерів. там в обмін на набагато більшу зарплату.

Super High Roller Bowl, Big One for One Drop, Triton Super High Roller Series є одними з найпопулярніших подій з високими ставками. Світ покеру, безперечно, заволодів феноменом хайроллерів – і навряд чи він зупиниться з наступних причин.

Величезні призові фонди

З величезними сумами, які можна отримати на турнірах з високими ставками, професіонали в покері не можуть упустити можливість виграти мільйони за короткий проміжок часу – більші бай-їни призводять до більше виграшів.
Найбільші та найпрестижніші покерні турніри зараз проводять супутникові події, щоб дозволити гравцям із низьким банкролом брати участь у іграх з високими ставками за дешевшими та доступнішими цінами. Якщо ви звичайний Джо, який прагне виграти джекпот, хайроллери пропонують чудову можливість.

Шанс створити історію

Одним із способів стати першим гравцем у покер у минулому було виграти низку подій WSOP або Головну подію WSOP. Сьогодні гравці в покер можуть зробити собі ім’я, виграючи події з високими ставками та швидко піднявшись вгору в рейтингу All Time Money List.

Давайте розглянемо випадок Джастіна Бономо. Минулого року він обійшов Даніеля Негреану в списку грошей усіх часів, зайнявши перше місце – в основному завдяки серії перемог у хайроллерах, які Бономо здобув у 2018 році, до якої входить дуже бажаний WSOP Big One for One Drop за 10 мільйонів доларів.

Новий світ покеру

Однак у міру розвитку середовища високого ролика негативні наслідки важко ігнорувати. Візьмемо для прикладу чесні погляди Макса Сільвера, гравця, який був у відставці, і напівзвичайного гравця в середовищі хайроллерів.

Сільвер каже, що «Гроші всіх часів» більше не можуть служити мірилом навичок гравця в покер, оскільки кількість подій з високими ставками у поєднанні з повторними записами та величезними виплатами можуть швидко підштовхнути гравця з меншими навичками вгору в списку, щоб перевершити деякі з великі гравці гри, які набагато кращі гравці.

Незважаючи на те, що Silver дійсно має право, ми побачимо більше подій у покері з високими ставками і за одну ніч буде створено більше мільйонерів.

4e6baadc4677aaa10c7f20aeed28dbc2